Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Aniston tha se nuk është argëtuese të votohet Kanye, reperi: As seriali ‘Friends’ nuk ishte zbavitës

Zhurnal Ads

Gjatë javës së kaluar aktorja e njohur, Jennifer Aniston kishte ftuar fansat të mos e votojnë Kanye West për president.

Përmes këtij paralajmërimi, Aniston kishte bërë të ditur që është duke e votuar Joe Biden, shkruan Daily Mail.

Një thirrje e tillë duket se i ka shkuar në vesh edhe reperit amerikan, i cili nuk e ka lënë pa reaguar.

“Wow, intervista me Rogan i paska shokuar. Seriali ‘Friends’ nuk ishte gjithashtu interesant”, është shprehur 43-vjeçari në rrjetin social Twitter.

Derisa përmendi serialin në të cilin luajti Jennifer, Kanye pati komente të shumta, që u detyrua më pas ta fshijë.

Përndryshe, West shpeshherë ka qenë i inkuadruar në përplasje, pasi të njëjtën e ka bërë edhe me Taylor Swift dhe Amber Rose.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Bruce Willis injoron udhëzimet e qeverisë rreth COVID-19, fotografohet pa maskë në një shëtitje në Los Angeles

S.B.

“Malësorja e mamit”, Emina s’mund të ishte më krenare se kaq për rrënjët e saj

S.B.

“Një takim i zjarrtë!”: Këshilltari i Londrës i vë aksidentalisht zjarrin fletores së tij, gjatë një konference përmes Zoom

S.B.

Jennifer Aniston tregon fizikun në një video në palestër

S.B.

Angelina Jolie shfrytëzon pandeminë, shkruan libër për të drejtat e njeriut

admin

Rob Kardashian me tatuazh kushtuar babait të ndjerë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...