Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Aniston tregon fizikun në një video në palestër

Jennifer Aniston, aktorja e njohur amerikane vazhdon të komentohet në rrjet.

Aq më pak kur së fundmi ka ndarë një video, derisa shihet duke praktikuar joga na palestër, shkruan Mirror.

51-vjeçarja përkundër moshës ka arritur të tregojë figurën trupore, për të cilën pëlqehet mjaft shumë.

Një video e tillë e publikuar ka qenë si pjesë e një reklame, në të cilën Aniston kishte qenë figura kryesore.

Flokët bionde ajo vendosi që ti lë të lirshme poshtë shpatullave të saj, kurse zgjodhi të shfaqet natyrale në fytyrë.

Jennifer përndryshe njihet edhe për këshillat ushqimore që i ndan me ndjekësit e saj.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...