Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Garner mbulon fytyrën me maskë gjatë shëtitjes me biçikletë në Los Angeles

Aktorja e njohur, Jennifer Garner, është duke shijuar në maksimum shëtitjet e saj.

Nëna e tre fëmijëve, gjithmonë gjen kohë për fizikun e saj, duke qëndruar në linjë për vite me radhë, shkruan Daily Mail.

Andaj, gjatë ditës së diel ajo është fotografuar në rrugët Los Angeles, ndërsa po ngiste biçikletën.

48-vjeçarja ndërkohë kishte zgjedhur të mbulojë tërësisht fytyrën, teksa për shkak të pandemisë coronavirus mbante edhe maskë mbrojtëse.

Në veshjen e saj dominonte më shumë ngjyra e zezë, çka bënte që aktorja të dukej edhe më tërheqëse.

Më vonë gjatë ditës, në rrjetin social Instagram ajo shpërndau disa imazhe me vajzën, teksa shëtisnin qentë.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...