Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Aktorja kishte veshur rroba të thjeshta teksa po shijonte darkë me miqtë e saj.

Aktorja, 49 vjeç, preu një figurë të rastësishme me një polo gri të thurur ndërsa ishte fotografuar duke lënë restorantin italian Giorgio Baldi në Santa Monica me çiftin e martuar, shkruan Daily Mail.

Nëna e tre fëmijëve Jennifer mori pak kohë nga detyrat e prindërve për të shijuar mbrëmjen, e cila vjen në mes të romancës së ringjallur të ish-burrit të saj Ben Affleck.

Jennifer bashkoi bluzën gri me qafë të lartë dhe xhins blu, çizme të zeza dhe një palë syze.

Ndërsa JJ, 54 vjeç, u pa i veshur me një bluzë blu poshtë një këmishe të zezë.

Gruaja e tij Katie, 51 vjeç, gjithashtu zgjodhi rehati të premten në mbrëmje, pasi ajo kishte veshur dy shtresa sipër së bashku me fundet e holla dhe sandalet.

Ngjarja vjen ndërsa ish-burri i Jennifer, Ben, 48 vjeç, rindezi romancën e tij me Je-Lo, 51 vjeç.

Affleck kishte një marrëdhënie të profilit të lartë me këngëtarin nga 2002 në 2004, me ‘Bennifer’ madje edhe u fejua para se ta prishte atë.

Postime të ngjashme

Dikur ishin kunata, si është sot marrëdhënia e Borës dhe Jonidës pas ndarjes nga vëllezërit binjakë?

D V

Ky është parashikimi i Paolo Fox për gjatë gjithë gushtit

D V

Ana Kauri festoi ditëlindjen, urimi i Fationit mori vëmendjen e të gjithëve

D V

Britney Spears pozon me fustanin e ngushtë ngjyrë portokalli

D V

Nicole Scherzinger veshur me ngjyrë rozë merr vëmendje rrugëve në Los Angeles

D V

Kim Kardashian thekson tiparet e formësuara trupore në veshjet e reja të markës ‘SKIMS’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...