Jennifer Lawrence bën paraqitjen e parë publike, qëkur u konfirmua se është shtatzënë për herë të parë

Jennifer  Lawrence është shfaqur për herë të parë në publik qëkur u konfirmua se  është në pritje të fëmijës së parë me bashkëshortin, Cook Maroney.

 

Në fotografitë ekskluzive të marra nga DailyMail, aktorja, 31 vjeçare, tregoi barkun e fryrë në një palë tuta me lule gjatë një shëtitje në New York, të mërkurën.

Paraqitja e saj vjen pasi një përfaqësuesi i aktores e konfirmoi shtatzëninë e saj për People, pasi ajo u martua me drejtorin e galerisë së artit, Cooke Maroney, në vitin 2019, pas më shumë se një viti lidhjeje.

Foto: BrosNYC/Backgrid

Lawrence u fotografua duke ecur nëpër New York e veshur me një palë kominoshe me lule dhe një bluzë delikate të bardhë, ndërsa shijonte ditët e fundit të verës. Aktorja kombinoi veshjen me një çantë lëkure dhe një palë sandale.

Foto: BrosNYC/Backgrid

Lawrence dukej e lumtur teksa shëtiste nëpër rrugë, para se të ndalej përfundimisht në një restorant me një shoqe të saj.

Jennifer dhe burri i saj janë zotuar për zgjerimin e familjes së tyre.

Foto: BrosNYC/Backgrid

“Ata të dy duan fëmijë dhe kanë diskutuar për krijimin e një familjeje”, tha një burim për ET Online në vitin 2019.

Jennifer dhe Cooke u martuan në vitin 2019 në Belcourt të Newport në Rhode Island me të pranishëm, si Adele, Cameron Diaz e Emma Stone.

Foto: BrosNYC/Backgrid

Dasma e tyre kishte 150 të ftuar, përfshirë Kris Jenner dhe të dashurin e saj, Corey Gamble, Amy Schumer, Emma Stone dhe Ashley Olsen. 

Foto: BrosNYC/Backgrid

Foto: BrosNYC/Backgrid

Foto: BrosNYC/Backgrid

Foto: Mega

Related posts

Pas dy vitesh dhe 31 orë udhëtim, Vesa Luma rikthehet në Shqipëri

D V

Lori Hoxha zbulon frikën e saj më të madhe

D V

Marina Vjollca shfaqet elegante me fustanin e shkurtër

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com