Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lawrence e entuziazmuar me rikthimin e “Beniferit”

Jennifer Lawrence, është shprehur e entuziazmuar me lajmet se kolegët e saj, Jennifer Lopez e Ben Affleck janë ribashkuar, 17 vjet pas ndarjes.

“Jam shumë e entuziazmuar”, ka thënë Lawrence duke folur për rikthimin e lidhjes së tyre.

Lopez 51-vjeçare dhe Affleck 48-vjeçar, u patën fejuar në vitin 2002 mirëpo i patën dhënë fund lidhjes në vitin 2004, vetëm pak ditë para se t’i drejtoheshin altarit për ta kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Aktorja dhe këngëtarja, Lopez, i ka dhënë javë më parë fund fejesës së saj edhe me Alex Rodriguez ndërkohë që vetëm pak ditë pasi ishte ndarë, mediat raportuan se ajo ishte parë në shoqërinë e ish-të fejuarit, Ben Affleck.

Sipas mediave të huaja, Lopez dhe Affleck janë duke kaluar kohë të mira bashkë në Montana.

Postime të ngjashme

Dua Lipa arrin një sukses me “We’re good” në Amerikë

Dafina Vidishiqi

Arbana Osmani e nis fundjavën në mënyrën më të mirë

Dafina Vidishiqi

Kejvina thekson fizikun në veshje sportive në palestër

Dafina Vidishiqi

Vesa pret me padurim rikthimin në vendlindje dhe performancat në skenë

Dafina Vidishiqi

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i Kendall Jenner!

Dafina Vidishiqi

Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, i bëjnë pritje madhëshotre

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...