Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lawrence pëson lëndime gjatë xhirimeve të filmit “Don’t Look Up”

Jennifer Lawrence thuhet se u lëndua gjatë xhirimeve të filmit të ri në juglindje të Massachusetts, të premten në mëngjes.

Ajo pësoi një lëndim gjatë një skene në të cilën një dritare qelqi në ndërtesën ku po xhironin ishte copëtuar.

Kjo së pari u raportua nga TMZ dhe u konfirmua nga një burim pranë WCVB-TV.

Boston Globe raportoi se Jennifer mund të ketë pësuar një lëndim në ose afër syrit të saj.

Filmi i Netflix, “Don’t Look Up” me regji të Adam McKay, filoi xhirimet në nëntor, me protagonist Lawrence, Leonardo DiCaprio, Timothee Chalamet, Chris Evans, Cate Blanchett dhe Meryl Streep.

Të enjten në mbrëmje, xhirimet u zhvendosën në Brockton, qytet në Massachusetts.

Para lëndimit, biondja dhe Chalamet u panë duke filmuar një skenë në të cilën pikturuan me llak një dritare në të njëjtën ndërtesë. Pas lëndimit, ajo kishte rënë në tokë dhe u prit nga Timothee dhe disa anëtarë të tjerë të ekipit.

E njëjta më pas u soll në ndërtesë për trajtim të mëtejshëm.

“Lawrence po shërohet. Ajo po bëhej më mirë”, tha një burim pranë WCVB.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...