Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lopez akuzohet se kopjoi Beyoncen në “American Music Awards”

Performanca e ‘zjarrtë’ e JLo në “AMA” duket se nuk ishte origjinale.

Nga veshja e flokët tek karrigia duke vallëzuar dhe ndriçuar, performanca në American Music Awards e Jennifer Lopez të dielën mbrëma për disa dukej shumë e njohur.

Këngëtarja performoi një duet seksi të dielën në mbrëmje me artistin Maluma në shfaqjen e çmimeve dhe rrjetet sociale filluan menjëherë të tregonin ngjashmëritë me performancën e Beyoncés në “Grammys” më 2014 me burrin e saj, reperin Jay-Z.

Lopez veshi një kostum të zi për të interpretuar “Pa ‘Ti” dhe “Lonely”, ashtu si Beyoncé kur këndoi “Drunk In Love” në Grammys.

Të dy artistet kishin stil të flokëve të njëjtë, të lagura dhe në kërcimet e tyre përfshinin ndriçim me ngjyra. Në Twitter, komentuesit thanë se Lopez e kishte kopjuar Beyoncen, por kishte edhe prej atyre që e mbronin.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...