Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lopez befason në një pozë ku shfaqet tërësisht e zhveshur, përkundër se është 51 vjeçare

Zhurnal Ads

Ylli i muzikës pop, Jennifer Lopez, ka qenë në vëmendje të tabloideve ndërkombëtare gjatë kësaj kohe.

Kjo pas paraqitjes së saj në “American Music Awards”, përkundër se u akuzua se kopjoi këngëtaren Beyonce në interpretim dhe performancë.

Megjithë skenat e nxehta dhe atraktive, Jennifer mahniti sërish në një postim tjetër që ka ndarë në rrjetet sociale.

Ajo ka pozuar tërësisht e zhveshur për kopertinën e “In the Morning”, ndërsa ka mahnitur me linjat trupore përkundër se ka kaluar të 50-tët.

“Surprizë. Kopertina zyrtare e In the Morning”, ka shkruar ajo.

Diva e muzikës ndërkaq ka interpretuar në skenë bashkëpunimin e suksesshëm me Maluman , “Pa’ Ti + Lonely”.

Ajo po ashtu u kujdes që të ribëjë në skenë pjesën më provokuese të videoklipit muzikor të saj të ri.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

“Divorci është i pashmangshëm”, martesa e Kim Kardashian dhe Kanye West po merr fund pas gjashtë vitesh

S.B.

Isuf Lani thotë “Ruje Dinin more vlla”

admin

Njihuni me vjehrrën e Oriola Marashit

S.B.

Vildane Zeneli provokon me një fotografi nga vaska

S.B.

Aksesorët në vlerë prej afro 26 mijë eurosh të Leonorës

S.B.

Bella Hadid me plot stil rrugëve të New York-ut

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...