Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lopez debuton me stilin e ri të flokëve në magazinën “Allure”

Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Ajo së fundmi ka zënë vend në kopertinën e magazinës “Allure”, duke lënë mijëra fansa gojëhapur, shkruan Mirror.

Jlo ka debutuar edhe me stilin e ri të flokëve, derisa shihej se i kishte shumë të shkurtra.

Gjatë kësaj pune, ajo ka folur edhe për shtyrjen e martesës, të cilën e kishte planifikuar që në vitin e kaluar me të fejuarin, Alex Rodriguez.

“Ndoshta nuk ishte koha e duhur që të martoheshim, gjithçka ka kohën e vet”, është shprehur ajo.

51-vjeçarja ndër të tjera është parë të jetë mjaft natyrale, ndërsa merrte poza atraktive para kamerës.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...