Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez konfirmojnë bashkimin me një imazh së bashku

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, kanë qenë ndër çiftet më të komentuar në faqet rozë.

Një gjë e tilla pati të ngjarë për shkak të krisjeve në marrëdhënien e tyre, duke u raportuar po ashtu se janë ndarë, shkruan Mirror.

Për të hedhur poshtë të gjitha spekulimet, palët kanë vendosur që të shfaqen së bashku në një postim në rrjetin social Instagram.

Foto: Mirror

Alex ishte ai që shpërndau fotografinë së bashku me të fejuarën, ndërsa të njëjtën e ka publikuar edhe Jlo.

Që të dy shihen të buzëqeshur afër njëri-tjetrit, duke bërë që rrjeti të ‘trazohet’ nga një pamje e tillë.

Foto: Mirror

Jennifer ndërkohë po qëndron në Republikën Dominikane, pasi është angazhuar në xhirimet e një filmi të ri.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...