Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lopez duket e mrekullueshme ndërsa ndau një video pa makijazh

Jenniher Lopez është ndër këngëtaret që për vite me radhë ka qëndruar aktive në skenë.

51-vjeçarja për tërë këto kohë është përkujdesur për dukjet e saj, të cilat e tregonin edhe më të re.

Së fundmi, në një video të ndarë në rrjetin social Instagram, Jlo ka zgjedhur që të shfaqet pa makijazh.

Me flokë të grumbulluara lart kokës dhe e veshur me një mantel të thjeshtë, bukuroshja brune ndau një mesazh të ëmbël për fansat e saj.

“U zgjova herët sot dhe po shikoja në rrjete sociale, teksa pashë që shumë prej jush keni shpërndarë performancën time në AMAs”, është shprehur ajo.

Ajo u shfaq me Maluma, duke interpretuar këngët e tyre “Pa Ti” dhe “Lonely” nga komedia e tyre e ardhshme “Marry Me”.

Ndërkohë, Filmi i vitit 2021 do të shfaqë Lopez duke luajtur përballë Maluma dhe Owen Wilson.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...