Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lopez duket shik në Paris Fashion Week

Përkundër moshës 51-vjeçare, ajo nuk e ka ndërmend të ndalet duke punuar me veten e saj.

Bëhet fjalë për këngëtaren dhe njëherësh aktoren, Jennifer Lopez, imazhet e së cilat shpeshherë bëhen virale në rrjet.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka bërë të ditur edhe një herë që mosha është vetëm numër.

https://www.instagram.com/p/CGP_KnHpOQe/?utm_source=ig_web_copy_link

Kjo pasi, në pjesëmarrjen e saj në Paris Fashion Week ka lënë ‘gojëhapur’ mijëra persona, përmes dukjes me plot shik.

Fustani që i theksonte linjat trupore dhe sako që kishte hedhur mbi supe ishin të dizajnuara nga Balmain.

https://www.instagram.com/p/CGP_FLBJTMJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërkaq, ajo shpërndau disa fotografi nga fotosesioni që kishte realizuar, e që u komentuan pozitivisht nga 132 milionë ndjekësit e saj.

Vlen të përmendet se “Pa Ti and Lonely” janë dy këngët e fundit nga ajo, që erdhën në bashkëpunim me Maluma.

https://www.instagram.com/p/CGP_CxMJRKD/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...