Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lopez me veshje sportive në Miami, mahnit me paraqitjen

Ajo është duke bashkëpunuar me Netflix për filimin e ri “The Mother”.

Dhe pas disa orësh që e zbuloi një të re të tillë, Jennifer Lopez është parë duke dalë për të shëtitur, shkruan Daily Mail.

51-vjeçarja kishte zgjedhur këtë herë një veshje sportive, teksa dilte nga vetura luksoze në Miami.

Nënë e dy fëmijëve kombinoi edhe bluzën edhe pjesën e poshtme, ndërsa dominonte tek ajo ngjyra e vjollcë.

Për shkak të pandemisë coronavirus, Jlo është parë duke përdorur maskë mbrojtëse, kurse e mbuloi fytyrën edhe me një palë syze.

Sidoqoftë kësaj, roli në filmin e ri do të shfaqë aktoren duke u përkujdesur për vajzën, pasi vite me radhë nuk ishte prioritet për të.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...