Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lopez ndan imazhe të realizuara pas xhirimeve të filmit “Shotgun Wedding”

Aktorja e njohur, Jennifer Lopez, është angazhuar për realizimin e një filmi të ri.

“Shotgun Wedding” mban titullin prodhimtaria, e cila është duke u xhiruar në Republikën Dominikane, shkruan Daily Mail.

Pas punës së palodhshme që Jlo ka bërë, si duhet ka bërë pak pushim, ndërsa ka realizuar një set të i ri fotografik.

Bukuroshja brune është parë ne një fustan nusërie plot stil, teksa e kishte përshtatur me çizme.

Flokët i mbante të kapura mbrapa kokës, duke i shtuar vetes është pak makijazh për t’u dukur edhe më tërheqëse.

Pozat që ajo mori padyshim që i vunë në pah edhe tipare e formësuara trupore, të fituara përmes ushtrimeve të shumta.

Jeta private e saj është përfolur mjaft, duke u aluduar se është ndarë nga i fejuari Alex Rodriguez.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...