Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lopez pozon mes policëve tërheqës

JLo i befasoi të gjithë me një foto të saj duke pozuar mes oficerëve të policisë.

Jennifer bëri fotografi për qëllimin e xhirimit të videos në Majami, ku tërhoqi vëmendjen me pamjen e saj. Fotoja u shfaq gjithashtu në mediat sociale, ku shpejt u bë virale.

Këngëtarja dhe aktorja kishte veshur pantallona të shkurtra të shkurtra xhins dhe një këmishë. Ajo e përfundoi stilimin e saj me një kapele të kuqe, dhe vendosi flokët mbi gjoks.

Oficerët pozuan të lumtur pranë saj me një buzëqeshje në fytyrë. JLo gjithashtu shpërndau një foto nga videoja në profilin e saj.

“Ajo thjesht erdhi në vëmendjen tonë. Gjërat e mira po vijnë ”, shkroi ajo në Instagram.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...