Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lopez shfaq tiparet e bujshme trupore përmes vallëzimit me këngën e Drake

Jennifer Lopez është duke shijuar momentalisht pushimet në Republikën Domenikane.

51-vjeçarja përpos kohës së lirë është e angazhuar edhe në xhirimet e një filmi të ri, shkruan Daily Mail.

Ndërkaq, në disa postime në rrjetin social Instagram, ajo është parë duke vallëzuar me këngën e Drake.

Jo vetëm lëvizjet, por edhe tiparet trupore morën vëmendje të madhe në rrjet.

Bukuroshja bionde është parë e veshur me bikini ngjyrë verdhë, kurse zgjodhi të mos ketë makijazh në fytyrë.

Edhe pse është në 51-tat, Jlo gjithmonë di të mahnit fansat me fizikun e formësuar.

Për të në faqet rozë po diskutohet se është ndarë nga Alex Rodriguez, spekulime të cilat i ka hedhur poshtë përmes imazheve të shpërndara me të. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...