Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lopez shfaqet joshëse pas stërvitjeve në palestër

Derisa roli i saj në filmin “Shotgun Wedding” ka mbetur në pezull, ajo po vazhdon përditshmërinë e saj.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Jennifer Lopez, e cila njihet edhe për role të shumta në filma të suksesshëm, shkruan Daily Mail.

Ajo së fundmi është parë duke shëtitur në Miami, teksa mori vëmendje të madhe me paraqitjen.

Jlo u pa se nuk ka lënë anash rutinën e zakonshme në palestër, derisa përmes stërvitjeve ka arritur fizik të bujshëm.

E veshur në mënyrë sportive, ajo kishte theksuar tiparet trupore, për të cilat komentohet në masë të madhe.

Ani pse është në të 51-tat, artistja ka kujdes të veçantë për trupin dhe fytyrën e saj.

Ani pse është në të 51-tat, artistja ka kujdes të veçantë për trupin dhe fytyrën e saj.

Postime të ngjashme

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

Arday dhe Leron sjellin bashkëpunimin e ri “Whoopty Remake”

S.B.

Xheri bën dedikim prekës për Cekën pas ndarjes nga jeta: Lamtumirë ikona e kuzhinës shqiptare

S.B.

Rita Ora shkëlqen me dukjen në emisionin e mëngjesit në Australi, merr vëmendjen e kalimtarëve të rastit në Sydney

S.B.

Bebe Rexha publikon këngën e re “Sacrifice”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...