Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lopez tërheq vëmendjen në secilën dalje të saj

Takat ‘e hapura’ mund të mos jenë më të rehatshme, por duken fantastike. Jennifer Lopez u shfaq në një edicion tjetër të shkëlqyeshëm, i cili, pa dyshim, nuk mund të jetë një frymëzim për një kombinim të veshjeve të përditshme, por për disa raste të veçanta.

Këngëtarja dhe aktorja e famshme ka darkuar me të fejuarin e saj, Alex Rodriguez, në një restoran në West Hollywood.

Ndërsa 51-vjeçarja tërhoqi vëmendjen e veshur me një fund të ngushtë me prerje – transmeton KP.

Ajo kombinoi një fund të zi, model dimri, me një çarje për ecje më të lehtë në pjesën e pasme, me një triko rozë dhe një rrip në të njëjtën ngjyrë, dhe ngjyrat dhe takat tërheqëse që mbante ishin të ngjashme me ngjyra.

Këngëtarja e njohur zgjodhi takat e holla dhe një rrip kyçi të këmbës të bërë nga materiali transparent, për shkak të të cilit edhe njihet si ‘model i zhveshur’.

Postime të ngjashme

Renee bën bashkë Norën e Robertin

Dafina Vidishiqi

Adrola thotë se shoqëria jonë nuk di ta menaxhojë lirinë e demokracinë: Çohu Enver, na bëj derman

Dafina Vidishiqi

Khloe thekson çdo pjesë të trupit në veshjen e ngushtë teksa pozon pranë veturës “Rolls Royce”

Dafina Vidishiqi

Roza Lati tregon ankthin e përjetuar: Sytë nga deti mos na gllabëronte

Dafina Vidishiqi

Erika Jayne ndahet nga Tom Girardi pas 20 vitesh martesë

Dafina Vidishiqi

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...