Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lopez thotë se është përballur nga depresioni gjatë pandemisë coronavirus

Ajo mund të jetë ‘superstar’, por problemet gjatë pandemisë coronavirus e kanë prekur edhe atë.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Jennifer Lopez, e cila është përballur me depresion, shkruan Daily Mail.

51-vjeçarja në një paraqitje televizive ka treguar se ka kaluar në periudha të vështira, përfshirë frikën nga virusi vdekjeprurës.

“E dini, nuk është e lehtë. Gjatë pandemisë coronavirus të gjithë kemi pasur probleme sikur depresioni, isha e frikësuar se çka do të ndodhte”, është shprehur ajo.

Jlo tregonte se edhe vajza e saj ishte prekur nga gjendja e saj, ndërsa kishte shpërthyer në të qara kur e shihte këngëtaren në atë gjendje.

Por, përkundër kësaj, artistja me famë ndërkombëtare kishte zgjedhur të jetë e ngarkuar me muzikë dhe sport.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...