Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Lopez tregon linjat trupore gjatë pushimeve, mahnit me fizikun e saj

Jennifer Lopez vuri në pah të pasmet ikonike përpara dhe në qendër ndërsa pushonte në resortin “Turk & Caicos” të mërkurën.

Këngëtarja/aktorja, 51 vjeçare, nuk mund të rezistonte duke treguar figurën e saj të famshme ndërsa u shfaq me bikini të zeza, shkruan DailyMail.

Koha e J. Lo në palestër dukej se ia vlente pasi ajo u kthye për të treguar trupin e saj të tonifikuar dhe këmbët e dobëta me rroba banje.

Bukuroshja e lindur në Bronx mori një shkëlqim në fytyrë edhe pse ishte pa grim teksa i lidhi flokët e saj lartë.

Pasi lundroi për pak, Jennifer vendosi të realizojë disa ‘selfie’.

Bukuroshja u kthye për të kapur horizontin e ishullit, teksa vinte në pah fytyrën e saj të freskët.

Duket si një ditë e qetë për këngëtaren e hitit “Limitless”, e cila u pa të meditonte në plazh.

Jennifer dukej në humor të mirë ndërsa veshi një fustan të bardhë dhe vendosi një palë syze dielli.

Pastaj ajo mori një moment për të reflektuar dhe përqendruar në vëmendjen e saj para se të kthehej në argëtim për pushime.

Ylli ishte më se i gatshëm për një pushim pasi bëri një performancë mahnitëse në natën e Vitit të Ri.

Dhe ajo gjithashtu ka qenë e zënë me zgjerimin e perandorisë së saj, duke u degëzuar zyrtarisht në kozmetikë dhe kujdes për lëkurën pasi nisi linjën e shumë pritur të ‘J.Lo Beauty’ më 1 janar 2021.

Duke u ofruar fansave një nga truket e saj kryesore për të mbajtur rininë gjatë një videoje në IGTV këtë javë, aktorja e “Maid In Manhattan” zbuloi se përdor pastruesin e saj ‘JLo Beauty’ në gishta si dhe fytyrën e saj – sepse “edhe ju doni të keni duar të bukura”.

Postime të ngjashme

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

Paris Hilton: Jam e mençur, nuk jam bionde budallaqe

S.B.

Rina Balaj më 16 mars publikon projektin e ri “Bad Rosita”

S.B.

Travis Scott dhuron 50 mijë shujta për qytetarët në Houston të Teksasit

S.B.

Gjatë shëtitjes në New York, Bella Hadid shfaqet e veshur plot stil

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...