Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Jep dorëheqje drejtori i Klinikës Ortopedike, Viktor Kamnar

Shkup, 19 tetor, zhurnal.mk – Dr. Viktor Kamnar ka dhënë dorëheqje nga funksioni drejtor i Klinikës Ortopedike në Shkup.

“Jap dorëheqje nga pozita e drejtorit, do të vazhdojë të punoj në Klinikë dhe të mbaj ligjërata në Fakultetin e Mjekësisë”, deklaroi Kamnar për SDK.

Ai mëngjesin e sotëm ka informuar kolegët se dorëheqja vjen për shkaqe personale. Kamnar ka qenë drejtor në këtë Klinikë për tre vite. Ministria e Shëndetësisë ende nuk ka njoftuar se kush do të jetë drejtor i ri në Klinikën e Ortopedisë.

Postime të ngjashme

Shkëmbi mbi fshatin Radozhdë të Strugës i rrezikshëm për banorët

T E

Sa të rezikuar jemi? Kroacia dhe Slovenia regjistrojnë rastet e para me variantin afrikano jugor

T E

Mihailoski: Me ngritjen e standardit ekonomik, të rinjtë do arrijmë t’i mbajmë këtu të bëjnë të ardhme dhe karierë

T E

Kërkohet paraburgim për dy pjesëmarës në protestën për rastin Monstra

T E

721 raste të reja, 171 të shëruar dhe 7 të vdekur, bilanci nga Covid 19

T E

Digjet një veturë në autostradën Shkup-Veles

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...