Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Jep dorëheqjen kryetari i Gjykatës së Elbasanit

Zhurnal Ads

Kryetari i Gjykatës në Elbasan Zihni Shahu ka dhënë dorëheqjen dhe është larguar nga detyra.

Mësohet se Zihni Shahu ka paraqitur dorëheqjen e tij pranë KLGJ-së.

Zihni Shahu, qëndroi në këtë detyrë për gati 10 muaj, pasi u emërua nga KLGJ për të drejtuar gjykatën e Elbasanit, menjëherë sapo “Vettingu” shkarkoi Sulejman Kurtin.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Sot një vit nga tërmeti shkatërrues, që u mori jetën 51 personave

S.B.

“Ata që e lanë vendin me male plehrash në çdo qytet, tani vënë kujën”/ Rama publikon shifrat

admin

Covid-19, nga muaji maj u mbyllen rreth 40 për qind e bizneseve në Shqipëri

S.B.

U arratis nga komisariati, 30-vjeçari i shpëtoi policit kur do jepte shenjat e gishtërinjve (Detajet)

S.B.

Ruzhdi Gjokaj, një jetë në shërbim të çështjes kombëtare shqiptare

T E

Në nder të 108-vjetorit të Pavarësisë në Shqipëri, Niagara në Kanada “ngjyroset” kuqezi

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...