Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jessica Alba vishet me stil për të shëtitur me familjen në Beverly Hills

Jessica Alba është parë që ka qenë duke shijuar kohën së bashku me familjen e saj.

Ditën e djeshme (e diel) ajo kishte zgjedhur që ta ketë të lirë, për ta kaluar në rrugët e Beverly Hills, shkruan Daily Mail.

39-vjeçarja si përherë u pa plot stil, derisa u shfaq së bashku me bashkëshortin, Cash Warren dhe dy fëmijët.

Veshja e saj ishte me ngjyrë të gjelbër, derisa I theksoheshin tiparet e formësuara trupore.

Për shkak të pandemisë coronavirus, e tërë familja kishin vendosur maska mbrojtëse, për të anashkaluar infektimin.

Dy vajzat e saj u argëtuan me trotinet, derisa që të gjithë qëndronin afër njëri-tjetrit.

Aktorja përndryshe u takua për herë të parë me Warren në vitin 2004, ndërsa kurorëzuan dashurinë me martesë në vitin 2008.

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...