Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jessie J ndan pamje nga puthja pasionante me të dashurin e ri Mac Pham Nguyen

Ajo konfirmoi lidhjen e saj të në mars, katër muaj pas ndarjes me Channing Tatum.

Dhe Jessie J ditën e djeshme (e shtunë) ka ndarë disa imazhe derisa shijonte romancën me Max Pham Nguyen, shkruan Daily Mail.

Në fotografinë e ndarë në rrjetin social Instagram, çifti shihej duke shkëmbyer puthje pasionante.

Ata kishin ndaluar për të pastruar veturë, teksa vërehej se ishin duke e dëgjuar njërën prej këngëve të Justin Bieber.

Artistja e hitit “Price Tag” derisa mbante të veshur një bluzë të gjelbër, kishte vendosur duart tek qafa e të dashurit të saj.

“Nuk isha kurrë në një vend ku pastrohem makinat. Kishte shumë zhurmë, por më pëlqente”, është shprehur Jessie J.

Dyshja u panë edhe duke kërcyer së bashku, kurse ofruan pamje edhe të makinës luksoze.

Postime të ngjashme

Dua Lipa arrin një sukses me “We’re good” në Amerikë

Dafina Vidishiqi

Arbana Osmani e nis fundjavën në mënyrën më të mirë

Dafina Vidishiqi

Kejvina thekson fizikun në veshje sportive në palestër

Dafina Vidishiqi

Vesa pret me padurim rikthimin në vendlindje dhe performancat në skenë

Dafina Vidishiqi

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i Kendall Jenner!

Dafina Vidishiqi

Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, i bëjnë pritje madhëshotre

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...