Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jesy Nelson tregon se mësuesi i kishte thënë se nuk do të bëhej kurrë performuese

Jesy Nelson, është ndër personazhet që t’u marrë lakmi, për të pasur sukses në industrinë muzikore.

Kjo, pasi ajo që në moshë të vogël është treguar se nuk do të jetë kurrë performuese e mire, shkruan Daily Mail.

29-vjeçarja në një postim në rrjetin social Instagram, ka rrëfyer se përkundër çka I është thënë, ajo ka vazhduar të ndjekë ëndrrën.

“Nëse ke ndonjë ëndërr, atëherë çdo gjë është e mundur. Ju mund të bëni gjithçka më jetën tuaj”, është shprehur ajo.

Tutje Jesy shtoi se kur ka qenë në shkollë, njëri prej mësuesve të saj i ka thënë se nuk do të arrijë asgjë në jetë.

Ani pse në një moshë të vogël, artistja për shkak të punës së palodhshme, tashmë njihet përmes grupit “Little Mix”, që e ‘braktisi’ për shkak të disa problemeve shëndetësore.

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...