Agjencia Zhurnal.mk

Jeton në Amerikë, por Sinan Vllasaliu nuk ia ka frikën SHBA-së, dëshiron një kryeministër që e do popullin

Sinan Vllasaliu ka shkruar sërish në përkrahje të kryeministrit në detyrë, Albin Kurtit.

Figura të shumtë nga shoubizi përmes rrjeteve sociale janë duke treguar bindjet e tyre në politikë.

Pas ngjarjeve të fundit, këngëtari Sinan Vllasaliu ka shprehur përkrahjen e tij për kryeministrin e shkarkuar Albin Kurti, dhe thotë se në krye të Qeverisë e dëshiron një atdhetar si ai.

“A është e drejtë me qenë gjysh i Janit e Nies e mos me pas frikë prej Usa as prej Eu veq me pas kryeministër që e don popullin e vet!?, ka shkruar ai.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...