Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jetonte me qira, aktorja turke blen vilën luksoze

Demet Ozdemir, e njohur ndryshe si ‘Alia’ Sokolova, në serialin turk të transmetuar edhe tek ne ‘Kurti dhe Sura’ ka blerë një super vilë.

Aktorja turke, arriti të bëhej pronare e një vile, të cilën e bleu nga fitimet që mori nga serialet e ndryshme televizive, raporton “Milliyet”.

Vila e saj ndodhet në fshatin Zekeriyakoy dhe sipas mediave turke, aktorja ka paguar katër milion lira turke për ta blerë.

Aktorja është kthyer në një ndër personazhet më të ndjekur në rrjete sociale, pasi që prej serialit “Zogu i hershëm”, njerëzit janë kuriozë të dinë detaje rreth jetës së saj private.

Ozdemir është një nga aktoret më të suksesshme turke dhe fitimet e saj për një episod janë të larta kështu që ajo ja ka lejuar vetes këtë blerje të shtrenjtë.

Postime të ngjashme

Botoksi i tepërt i ka lënë Simon Cowell dhe Madonnën me fytyrë të trishtuar dhe pamundësinë për të bërë mimika

S.B.

Jennifer Aniston është duke e adoptuar një vajzë

S.B.

Olivia Rodrigo ndanë detaje nga albumi i debutues “Sour”

S.B.

Dua Lipa uron Ramazanin: Shpresoj që muaji i shenjtë t’ju sjellë lumturi dhe paqe me bollëk

S.B.

Princat Harry dhe William kanë folur në telefon, Kate Middleton do të shërbejë si ndërmjetëse që vëllezërit të pajtohen gjatë varrimit të Princit Philip

S.B.

Enca Haxhia e ulur pranë Conor McGregorit në Dubai

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...