Jini gjithmonë në trend: Këto janë modelet më të njohura të xhaketave për vjeshtë, dhe ato shkojnë me çdo veshje

Falë ngjyrave dhe prerjes, do të keni mundësi të kombinoni lehtësisht këto modele xhaketash

Xhaketa është një pjesë që ka qenë në modë për një kohë të gjatë dhe është sinonim i elegancës, transmeton Telegrafi.

Sidoqoftë, stilet e modës janë përzier vitet e fundit, kështu që tani shpesh mund të shohim kombinime që ishin të papajtueshme në shikim të parë, të tilla si taka dhe tuta, veshje të lehta mbi triko, madje edhe xhaketa me xhinse të relaksuara.

Meqenëse nuk është më e rezervuar vetëm për stilin e biznesit, xhaketa është një pjesë që duhet ta keni në gardërobën tuaj, veçanërisht kur të vijë periudha kalaimtare.

Ngjyrat më të qeta dhe një prerje e thjeshtë e xhaketës mund të zëvendësojnë xhaketën e vjeshtës, dhe falë kësaj pjese, do të dukeni elegante dhe do të ndiheni të relaksuara.

Ne ju paraqesim tre modele xhaketash me ngjyra të vërteta të vjeshtës, të cilat do të mund t’i përshtatni lehtësisht me çdo veshje tjetër, dhe gjithashtu do të shkojnë mirë me atlete ose çizme.

1. Xhaketa njëngjyrëshe

2. Xhaketa me kuadrate

3. Xhaketa e zezë

Related posts

Këto shenja bëjnë namin po patën lekë në dorë

D V

Nëse ju të dy keni kaluar nëpër këto 6 vështirësi, asgjë s’mund t’ju ndajë

Redaksia

Shenjat zodiakale që mezi e marrin veten nga një ndarje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More