Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

JLO nuk di të plaket

Edhe pse ka një vit që i ka kaluar gjysmëshekulli jetë, Jennifer Lopez, jo vetëm që duket si shumë vite më e re, por edhe ndihet e tillë. JLO ka realizuar një set fotografik për “Wall Street Journal”, ku edhe ka folur për gjithçka.

“Ndihem shumë e re dhe shumë e fuqishme dhe dua t’u tregoj grave që të jenë të fuqishme. Dua të hipi në majë të ‘Empire State Building’ dhe si King Kong t’i bie gjoksit tim e të bërtas ‘Jam këtu’”.

Për sa i përket periudhës së karantinës për shkak të pandemisë së koronavirusit, JLO është shprehur se është përpjekur ta kthejë edhe këtë situatë në pozitivitet, duke e shfrytëzuar për të kaluar sa më shumë kohë me fëmijët.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...