Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jo të gjitha skenat e klipit të ri të Ledrit pëlqehen nga Sara

“Sot sot sot” është projekti më i fundit muzikor i Ledri Vulës që ka ardhur i kompletuar edhe nga ana vizuale.

Në njërën prej skenave të videoklipit, reperi shfaqet me një protagoniste femër, e cila qëndron e shtrirë në shtrat me të brendshme.

Dhe natyrisht se nuk është një skenë që do të dëshironte ta shikojë partnerja e tij, Sara Hoxha.

Përmes disa postimeve në rrjetet sociale, padyshim që me humor, ajo ka shfaqur një nuancë xhelozie lidhur me këtë video muzikore.

“Kalojmë disa skena që nuk na pëlqejnë, por kënga na pëlqen shumë”, shkruan në mbishkrimin e njërës prej fotografive.

Ndërsa në një tjetër shkruan: “Deri këtu dhe e kthejmë nga fillimi”, duke zgjedhur të shohë pjesën ku Ledri gjendet vetëm.

Ndryshe, së fundmi reperi dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar Poem Blu.

Postime të ngjashme

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...