Agjencia Zhurnal.mk
Life Style

Jo vetëm bluzat e dimrit, por nga fustanet deri tek rrobat e plazhit – Veshjet e qëndisura janë moda për 2021

Mund të tingëlloi e çuditshme, por në fakt janë jashtëzakonisht të bukura!

Të gjithave na pëlqen të provojmë gjëra të reja, stile të reja, por jo gjithmonë kemi guximin të provojmë diçka ndryshe.

Epo nëse nuk keni pasur guxim deri më sot, vera 2021 është koha perfekte për të qenë të guximshme dhe të ndërmerrni vendime jo të zakonshme!

Veshjet e punuara nga filli janë moda më e veçantë e këtij viti, dhe bëni mirë ta ndiqni sepse nuk do të zhgënjeheni.

Duke filluar nga bluzat me krah të shkurtër, crop-top, fustanet, rrobat e plazhit, apo kombinime të bukura me dy pjesë, këtë verë bëhuni gati të bëni nam kudo që shkoni! 

Postime të ngjashme

Horoskopi i fundjavës, ja shenjat që duhet të tregojnë kujdes

D V

Fati yt/ Horoskopi, 31 korrik 2021

D V

Aksesori i më IN i verës 2021, shalli dhe mënyrat se si mund ta përdorni atë

D V

Dhurata që do të çmendte çdo shenjë të horoskopit

D V

Ja shenjat më gënjeshtare të horoskopit

D V

Ja si do të jenë ditët e para të muajit gusht për të gjitha shenjat e horoskopit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...