Agjencia Zhurnal.mk

Jo vetëm zë unik, këngëtarja shqiptare edhe një stil me shije

Është prej këngëtareve shqiptare që shquhet për zërin e saj unik dhe të fuqishëm.

Me një bagazh të gjerë artistik para vetës, Angjela Persiteri mbete një prej këngëtareve më të suksesshme dhe më të dashura shqiptare, shkruan Indeksonline. Artistja nga Shqipëria, krahas zërit të veçantë është edhe një femër me stil dhe shije të bukur bë veshje.

Këtë gjë e dëshmoj edhe në një fotografi të radhës, e veshur me një kombinim në të shkurta, këngëtarja dukej në formë të mirë dhe mjaft elegante.

Ndryshe, kujtojmë që ajo po vazhdon të jetë aktive edhe në muzikë, projekti i saj i fundit është kënga ‘Maraz’.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...