Agjencia Zhurnal.mk

Joe Biden vazhdon aktivitetet e tij për fushatën presidenciale

Në Filadelfia të Pensilvanisë, ish-nënpresidenti Joe Biden po vazhdon aktivitetet e tij.

Ai edhe zyrtarisht është kandidat për President të SHBA-së për zgjedhjet e ardhshme.

“Ne jemi në Filadelfia të Pensilvanisë, ku ish-nënpresidenti Joe Biden po mban një event, në fazën e tretë dhe përfundimtare të fushatës së tij të fushatës presidenciale” njofton ABC Neës, transmeton Klan Kosova.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...