Showbiz

Joe Jonas ngjyros flokët me ngjyrë rozë, në përkrahje për gratë me kancer të gjirit

Zhurnal Ads

Muaji për ndërgjegjësimin e kancerit të gjirit ka filluar para disa ditësh.

Andaj, Joe Jonas ka demonstruar mbështetjen kundrejt grave me kancer të gjirit duke ngjyrosur flokët e tij me ngjyrë rozë, shkruan Daily Mail.

31-vjeçari këtë e ka bërë përmes një postimi në rrjetin social Instagram, duke lënë të nënkuptohet veprimi i tij.

Një dukje e re e tij vjen pasi bashkëshortja, Sophie Turner, kishte rruar kokën gjatë pandemisë coronavirus në Los Angeles.

Atëkohë Turner ka qenë shtatzënë për herë të parë, teksa me 27 korrik solli në jetë vajzën Willa.

Vlen të përmendet se nuanca të tilla Jonas ka praktikuar edhe më parë, ndërsa në gush ishte kthyer plotësisht në biond.

Postime të ngjashme

Princi Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë

admin

Rita Ora fotografohet përkrah Romain Gavras, pas spekulimeve se është fejuar

admin

Krahasohet me Ronaldon për nga vitaliteti: Regjimi strikt dhe masa muskulore e përkryer e Edinson Cavanit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...