Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Joe Jonas ngjyros flokët me ngjyrë rozë, në përkrahje për gratë me kancer të gjirit

Muaji për ndërgjegjësimin e kancerit të gjirit ka filluar para disa ditësh.

Andaj, Joe Jonas ka demonstruar mbështetjen kundrejt grave me kancer të gjirit duke ngjyrosur flokët e tij me ngjyrë rozë, shkruan Daily Mail.

31-vjeçari këtë e ka bërë përmes një postimi në rrjetin social Instagram, duke lënë të nënkuptohet veprimi i tij.

Një dukje e re e tij vjen pasi bashkëshortja, Sophie Turner, kishte rruar kokën gjatë pandemisë coronavirus në Los Angeles.

Atëkohë Turner ka qenë shtatzënë për herë të parë, teksa me 27 korrik solli në jetë vajzën Willa.

Vlen të përmendet se nuanca të tilla Jonas ka praktikuar edhe më parë, ndërsa në gush ishte kthyer plotësisht në biond.

Postime të ngjashme

Dua Lipa arrin një sukses me “We’re good” në Amerikë

Dafina Vidishiqi

Arbana Osmani e nis fundjavën në mënyrën më të mirë

Dafina Vidishiqi

Kejvina thekson fizikun në veshje sportive në palestër

Dafina Vidishiqi

Vesa pret me padurim rikthimin në vendlindje dhe performancat në skenë

Dafina Vidishiqi

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i Kendall Jenner!

Dafina Vidishiqi

Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, i bëjnë pritje madhëshotre

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...