Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

Aktori Vin Diesel ka thënë të enjten se kolegu i tij i ndjerë Paul Walker e ka dërguar John Cenan për ta takuar në sheshxhirimin e filmit më të ri “Fast & Furious 9”.

Aktori 53-vjeçar së fundmi ka qenë i ftuar për një intervistë me Nate Burlesonin në emisionin “Extra”, me qëllim të promovimit të filmit të ardhshëm aksion, dhe ka shpalosur disa hollësi lidhur me vendimin e WWE-së për angazhimin e aktorit.

Ylli i filmit “Bloodshot” ka bërë të ditur se ai dhe ekipi prapa realizimit të “Fast & Furious 9” kanë diskutuar se kush do të duhej ta portretizonte rolin e vëllait të tij, Dominic Toretto, për një kohë të gjatë, pa rezultuar me ndonjë vendim.

“Kishim filluar të bisedonim rreth rolit të vëllait shumë kohë më parë. Kur koha e përzgjedhjen erdhi, pamë se e kishim shumë të vështirë që të vendosnim”, është shprehur ai.

Dieseli ka specifikuar po ashtu se si rrjedhojë e prapavijës së tij diverse ekipi në fund mund ta zgjidhte këdo që dëshironte, gjë kjo që e komplikoi edhe më shumë përzgjedhjen.

“Kemi menduar për lloj-lloj aktorësh, ngase jam multikulturor. Kushdo mund të jetë vëllai im”, ka rikujtuar ai.

Megjithëkëtë, aktori i XXX i ka thënë Burlesonit se në fund kanë mbërritur në pikën e një vendimi dhe se në atë moment vendimi u mor “brenda dy sekondash”.

Diesel ka theksuar se gjersa po mendonte sikurse Toretto e takoi mundësin profesionist dhe menjëherë e ndjeu se kolegu i tij i ndjerë e kishte përcaktuar takimin e tyre.

“E kam këtë mënyrë që hyj në mendjen e personazhit dhe Cena erdhi një ditë për të më takuar dhe më duhet t’ju them se Pablo, Paul Walker, e kishte dërguar”, ka thënë ai. “Nuk mendova dy herë. Thashë se ky është vëllai im”.

Aktori ka elaboruar po ashtu se si shtyrjet e publikimit të filmit vetëm sa e kanë shtuar ngazëllimin e publikut. Ai ka shtuar se e ka vërejtur se fansat e serisë së filmave “Fast And Furious” ishin shumë të emocionuar për publikimin e filmit.

Pjesa e nëntë e serisë së filmave “Fast And Furious” do ta ketë premierën më 19 maj dhe do të publikohet për publikun e gjerë më 25 qershor. Është konfirmuar se do të ketë edhe dy filma të tjerë të kësaj serie, në të cilët do të luajë Diesel.

Postime të ngjashme

Kim Kardashian në telashe akuzohet për grabitjen e një “thesari”

S.B.

Meghan Markle fiton gjyqin kundër mediave që ia cenuan privatësinë

S.B.

Konfirmohet: Maluma do të vijë në Tiranë vitin e ardhshëm

S.B.

Një ditë pasi njoftuan ndarjen, Bill Gates i transferon bashkëshortes së tij aksione në vlerë 1.8 miliardë

S.B.

Sot një artiste e famshme e tregut botëror, por dikur Bebe Rexha thotë se prindërit e saj nuk kishin mundësi t’i blinin një piano

S.B.

Rita Ora me ndryshim drastik, bëhet brune ndërsa shfaqet me veshje 10 mijë euroshe në eventin e ‘Chanel’

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...