Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Johnny Depp do të marrë 10 milionë për ‘Fantastic Beasts 3’, pavarësisht se ai xhiroi vetëm një skenë të filmit

Johnny Depp do të marrë pagën e plotë pavarësisht se xhiroi vetëm një skenë të filmit.

Johnny Depp do të marrë në shtëpi të paktën 10 milion dollarë për filmimin e një skene në ‘Fantastic Beasts 3’, pasi Warner Bros. preu lidhjet me aktorin e zënë në betejë me Amber Heard, shkruan Daily Mail.

Warner Bros duhet të paguajë 57-vjeçarin me pagën së tij të plotë për filmin, për të cilin ai xhiroi një skenë që kur prodhimi filloi më 20 shtator në Londër.

Studio i tha ekuipazhit javën e kaluar se Depp nuk do të luante më ‘Gellert Grindelwald’ në filmat e J.K.Rowling.

Përveç kësaj, shfaqja e filmit është shtyrë deri në 15 korrik 2022 mes rrethanave të vazhdueshme që ndryshojnë në industrinë e teatrit mes pandemisë së Covid-19, njoftoi Deadline.

Më parë ishte parashikuar të mbërrinte në kinema më 12 nëntor 2021, ndërsa sipas botimit, Warner Bros kërkoi që Johnny Depp të largohej nga filmi.

Postime të ngjashme

Tentoi të futej në apartamentin e Taylor Swift, arrestohet 51 vjeçari

S.B.

Fansat akuzojnë Bebe Rexhën për kopjimin e një skene të videoklipit “Sabotage”

S.B.

Ardian Bujupi paralajmëron një album të ri për dhjetë vjetorin e karrierës së tij muzikore

S.B.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha, ndër të famshmit tjerë që po kalojnë pushimet në Dubai

S.B.

“Future Nostalgia” i Dua Lipës – albumi më i dëgjuar në Spotify me 4.7 miliardë transmetime

S.B.

Princi William kërkoi që të mos ecte pranë Harryt në varrimin e Princit Filip

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...