Jonida Maliqi iu bën qejfin fansave duke publikuar këtë foto të “outfitit” të saj

Jonida mori shumë kërkesa që ta publikojë këtë foto.

Këngëtarja shqiptare ka treguar se iu ka plotësuar fansave të saj kërkesën rreth një stilit të veshjes të cilin e shfaqi në fotografi.

“Pak nga outfit-i im i mbremshem mqs kerkesat ishin te shumta”, shkroi ajo duke treguar kombinimin me ngjyra.

Kujtojmë se Jonida kishte lidhje me Romeo Veshajn por që pas disa kohësh bashkë dyshja i ndanë rrugët.

Përndryshe, Jonida ka kohë që nuk ka sjellë projekt të ri muzikor.

Related posts

Nëna e tyre feston ditëlindjen, Mozzik dhe Getinjo i bëjnë urimin e veçantë

D V

Paris Hilton pret fëmijën e parë në moshën 40-vjeçare

D V

Rita Ora shfaqet ekstravagante edhe në veshjen sportive, shkëlqen në paraqitjen e radhës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More