Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jonida Vokshi bën tatuazh emrin e vajzës

Ajo gjatë vitit të kaluar është bërë nënë për herë të parë.

Bëhet fjalë për prezantuesen dhe aktoren nga Shqipëria, Jonida Vokshi, e cila në qershor të 2020 ka mirëpritur vajzën, Emi, bashkë me partnerin e saj, aktorin Besnik Krapi.

Disa muaj pas lindjes, bukuroshja shqiptare ka vendosur të krijojë diçka të bukur për të dhe tashmë njoftoi se e ka përjetësuar në dorë.

Përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në InstaStory, Jonida tregon se ka bërë tatuazh emrin e vajzës.

“Tatuazhi më i bukur”, shkroi krahas postimit.

E njëjta ndërkohë ka realizuar edhe një tjetër në fund të shpinës, por që nuk dihet kuptimi që ka.

“Kuptimi? Tatuazhi i dytë. Faleminderit Zot”, ka shtuar ajo.

Kujtojmë që Jonida është e martuar prej më shumë se dy vitesh me aktorin nga Prizreni, Besnik Krapi, njohja e të cilëve u bë nga seriali “O sa mirë”.

Postime të ngjashme

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

Arday dhe Leron sjellin bashkëpunimin e ri “Whoopty Remake”

S.B.

Xheri bën dedikim prekës për Cekën pas ndarjes nga jeta: Lamtumirë ikona e kuzhinës shqiptare

S.B.

Rita Ora shkëlqen me dukjen në emisionin e mëngjesit në Australi, merr vëmendjen e kalimtarëve të rastit në Sydney

S.B.

Bebe Rexha publikon këngën e re “Sacrifice”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...