Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jonida Vokshi rrëfen emocionet që ka përjetuar gjatë lindjes së vajzës

Prezantuesja e njohur Jonida Vokshi vetëm pak muaj më parë u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori Besnik Krapi, në qershor mirëpritën vajzën e tyre, Emin.

E njëjta së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Rudina”, ku ka folur për jetën mes Tiranës e Prishtinës si dhe për lindjen e saj të parë.

Përgjatë emisionit, Jonida ka treguar se karantinën dhe muajt e fundit të shtatzënisë i ka kaluar në Prishtinë, pranë bashkëshortit të saj Besnikut.

Ajo njëherësh ka folur edhe për disa momente të veçanta dhe ndjesitë e parë që ka përjetuar gjatë lindjes.

Rudina Magjistari: Si u ndjeve kur linde?

Jonida Vokshi: Unë jam kthyer nga Prishtina në muajin e nëntë. Kam mbajtur kontakte me doktoreshën time e cila më tha që të isha në Tiranë gjatë muajit të nëntë. Dukeshe sikur Emi nuk dëshironte të lindte. Kam qenë me Besnikun duke shijuar një gotë verë. Ishte ora 12 e natën kur më filluan shqetësimet e vogla. Kaloi ora 1:00, kontraksionet po shtoheshin dhe fola me doktoreshën e shkova në spital për t’u përgatitur.

Në orën 12 e 30 paradite erdhi në jetë Emi. Është kontakti i parë që ta japin në trup dhe ti qan që e solle shëndoshë e mirë. Unë kisha frikë sepse dëshiroja që e vogla të vinte e shëndetshme në jetë.

https://www.instagram.com/p/CFXixBUshL2/?utm_source=ig_web_copy_link

Rudina Magjistari: Si ndiheshe?

Jonida Vokshi: Nuk e shpjegoj dot njësoj, është shumë e çuditshme se si ti mendon 1001 gjëra në moment. Kur e pashë Emin, mu duk gjëja më e bukur në jetë. Është edhe frika, është e pabesuesshme që ti sa je bërë mami të shoqëron ndjesia si do e ketë jetën, çfarë do ndodhë me të.

https://www.instagram.com/p/CFHGX9zMr7W/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Ledri Vula ofron pamje duke u argëtuar me vajzën Poem Blu

S.B.

PD e LSI duan anulim rezultati/ Paraqesin në KQZ 20 ankesa për zgjedhjet

S.B.

Taylor Swift do të nderohet me shpërblimin “Ikonë Globale”

S.B.

Nicole Scherzinger merr vëmendje me një imazh me të ëmën

S.B.

Loredana shfaqet me veshje të thjeshtë në pozat e reja

S.B.

Georgina Rodriguez shfaqet e mrekullueshme në fotosesionin për markën e veshjeve italiane

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...