Agjencia Zhurnal.mk

Jonida Vokshi shfaqet tejet në formë pak ditë pas lindjes

Para pak ditësh, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë.

Ishte një shtatzëni dhe lindje e shëndetshme, dhe Jonida solli në jetë një vajzë që e quajtën Emi.

Lajmin e kishin ndarë vetë prindërit në rrjetet e tyre sociale.

E, tani Jonida ka postuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram, që duket se u shkrepën disa ditë pas lindjes.

Ajo duket tejet në formë dhe ndjekësit janë të habitur, duke e pyetur se ku është barku.

Më poshtë postimi i aktores. /Prive.al

View this post on Instagram

Faleminderit ZOT per kete bekim! 🙏🏻

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...