Agjencia Zhurnal.mk

Jordyn Woods i reagon Khloe Kardashian për Tristan Thompson

Modelja 21 vjeçare që përflitet se shkaktoi ndarjen e Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson ka reaguar ndaj akuzave të fundit, transmeton Klan Kosova.

Ylli i “KUWTK” akuzoi Jordyn Woods se nuk i kërkoi falje kurrë për puthjen që shkëmbeu me Tristan në shkurt të këtij viti, njofton Klan Kosova.

“Është thjesht, e di, gjërat ndodhin dhe sigurisht që unë ndihem keq dhe kërkoj falje sa të mundem për këtë”, tha modelja në një intervistë për Entertanment Tonight.

Pavarësisht dramës, Jordyn ende planifikon që të shohë episodet e KUWTK. Një burim pranë saj tregon se ndihet shumë keq që nuk e ka më Kylien pjesë të jetës së saj.

“Ajo shqetësohet më shumë për këtë se për Tristan. Kylie dhe vajzat ishin si një familje për të”, tha burimi.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...