Joshëse nga studio muzikore, Ana Kabashi nis punën për projekte të reja

Ndonëse ka një fizik të kuruar dhe tejet tërheqëse, Ana Kabashi njihet edhe për vokalin e saj.

Këngëtarja e njohur nga Peja është mjaft e përkushtuar ndaj karrierës muzikore, dhe kur ka kaluar pak kohë nga lansimin i këngës, ajo tashmë ka nis punën për projekte të reja.

Kështu ka njoftuar vet ajo përmes disa imazheve që ka postuar në rrjetin sociale Instagram, e në të cilat u shfaq joshëse.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Në një veshje sportive dhe të ngushta, Ana theksoi dhe vuri në pah linjat e saj tërheqëse, për të cilat komentohet vazhdimisht.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Kabashi nuk ka dhënë më shumë detaje, por që ka lënë të kuptohet se shumë shpejt mund të presim muzikë të reja nga ajo, që pëlqehet shumë nga fansat e saj.

Ndryshe, kënga e fundit e Anës është “Sa kem pi”, që u publikua pak javë më parë. 

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Related posts

Ndërron jetë ikona e televizionit italian, Raffaella Carra

D V

Arbër Çepani zbulon historinë e dashurisë me ish-missin

D V

Poem Blu sapo tha fjalën e parë!

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More