Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Joss Stone bëhet nënë për herë të parë

Joss Stone dhe partneri i saj, muzikanti amerikan Cody DaLuz, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një vajzë të quajtur Violet Melissa.

Këngëtarja, 33 vjeçare, konfirmoi se lindi të premten ndërsa ajo dhe i dashuri u shfaqën ‘live’ së bashku të dielën në mbrëmje në Facebook.

Prindërit e rinj Joss dhe Cody deklaruan se ‘ajo është gjëja më e bukur në botë’, teksa vunë në pah djalin e porsalindur për një edicion surprizë të serisë së tyre “Cooking With Joss”.

Krijuesja e hitit “You Had Me” befasoi fansat kur shfaqi në ekran foshnjën duke bërë shaka: “Unë kisha një simite të vogël që e bëra për rreth nëntë muaj dhe është gatuar! Është shumë e ëmbël”.

Joss theksoi se nuk e dinte gjininë e foshnjës deri pas lindjes.

“Ne nuk e dinim nëse ishte vajzë deri në atë moment. Unë doja një vajzë, por nuk dëshiroja t’i tregoja askujt edhe pse nuk kam asgjë kundër djemve”, shtoi ajo.

Artistja angleze njoftoi për shtatzëninë në muajin tetor dhe në janar zbuloi shqetësimet rreth lindjes.

Stone dhe DaLuz ndërkohë janë së bashku prej shumë vitesh.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...