Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Joss Stone, shtatzënë për herë të parë

Joss Stone ka njoftuar se është shtatëmbëdhjetë javësh shtatzënë me fëmijën e saj të parë.

Këngëtarja, 33 vjeçare, është duke mirëpritur foshnjën me të dashurin e saj amerikan, muzikantin Cody.

Duke folur në ‘A Cuppa Happy”, ajo zbuloi lajmin e shumëpritur dhe ka folur më shumë rreth kësaj.

Joss tha, “Qëllojani çfarë? Unë do kem një foshnjë. Jam shumë e emocionuar të flas për këtë”.

“Jam shtatëmbëdhjetë javësh shtatzënë dhe ndalova së qeni e sëmurë më”, shton ajo.

Për frikën e lindjes, ajo tha: “I dashuri im më thoshte vazhdimisht, “Dhimbja është e përkohshme”.

“E përkohshme, është e përkohshme! O Zoti im është e tmerrshme! Më lër të qetë! Unë thjesht do të qaj”.

“U zgjova në mes të natës – rastësisht – dhe isha si: “O zot, unë jam vërtet e frikësuar”.

Këngëtarja e “Super Duper Love” më parë ka qenë në lidhje me këngëtarë të tjerë, por theksoi se para partnerit të saj aktual ajo ‘nuk mund të gjente një burrë’.

Stone tani po shijon një kohë të mirë dhe është tejet e lumtur pranë Cody.

Postime të ngjashme

Genta Ismajli me dedikim për të ëmën në Ditën e Nënës: Ti je bota ime, faleminderit për gjithçka që ke bërë

S.B.

Për deklaratën e Feros rreth klikimeve, reagojnë edhe producentët ZzapnChriss: Sa poshtë ke rënë, nuk po të shohim fare

S.B.

Ermal Fejzullahu, Ghetto Geasy dhe Majk të mërkurën sjellin këngën e re

S.B.

Pak javë pas lindjes, Arbenita Ismajli i rikthehet punës dhe duket në formë të mahnitshme

S.B.

Modelja ruse, Ariana Lirey bën tatuazh fytyrën e Don Xhonit

S.B.

Fansat akuzojnë Princin Charles për mospërfshirjen e Meghan Markle në postimin e ditëlindjes së Archie

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...