Jovan Despotovski: Tre investime të reja të huaja në Shkup, Shtip dhe Koçan

Shkup, 14 shtator – Drejtoria për Zonat Teknologjike Industriale dhe Zhvillimore prezantoi sot efektet e aktiviteteve ekonomike në zona dhe zbatimin e konceptit të ri të TIDZ.

 

Drejtori i TIDZ Jovan Despotovski njoftoi tre investime të huaja në zonat në Shkup, Shtip dhe Koçan.

Related posts

Nga nesër edhe për dalje nga shteti duhet test PCR negativ ose certifikatë vaksinimi

D V

Fasadat barok dhe “Shkupi 2014” e defokuson debatin për ribalancin e Buxhetit

D V

Ministri Boçvarski u takua me ambasadorin kinez Xuo

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com