Agjencia Zhurnal.mk

Ju kujtohet ‘Betoni’ te seriali Jetë e hidhur, ja si duket tani si 46 vjeçar

Pamje nga përditshmëria e aktorit Murat Yatman ishte njëri ndër personazhet më qesharake të serialit të njohur turk, “Aci Hayat” apo në shqip “Jetë e Hidhur”.I njohur me rolin e “Betonit”, aktori ndonëse kishte rol negativ, ai është bërë i dashur me batutat dhe të qeshurat e tij interesante.Në kohën kur ishte realizuar seriali, aktori ka pasur 32 vjet, ndërsa tani, 14 vjet pas, aktori duket se ka ndryshuar goxha sa i përket pamjes. Kjo shihet nga imazhet e ndryshme që aktori ka publikuar në instagram për ndjekësit e tij të shumtë.

Me mjekërr dhe flokë më të gjata, aktori duket më ndryshe se në kohën kur ka luajtur në serialin “Aci Hayat”. Murat Yatman është shtë lindur më 21 mars të vitit 1973 në Ankara. Kujtojmë që seriali “Aci Hayat” apo në shqip “Jetë e hidhur” ishte realizuar 14 vjet më parë.Pamje nga përditshmëria e aktorit.

View this post on Instagram

Bienal🙏🏻🌅🧿🎭🔥👏🏻😎

A post shared by Murat Yatman (@muratyatman) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...