Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Ju përkeqësua gjendja në Shkup, një fëmijë udhëton drejt klinikave italiane

Zhurnal Ads

Shkup, 5 dhjetor – Aeroplani u ul i sigurt në Genova, Itali, me një ekip të veçantë mjekësor nga Instituti “Xhanina Xhaslini”, i cili këtë pasdite transportoi një fëmijë me një pamje komplekse klinike nga Klinika Universitare për Pediatri në Shkup.

Nuk jepen më shumë detaje, ndërsa rasti është bërë i ditur nga vetë Klinika Universitare për Fëmijë në Shkup.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ministria e Bujqësisë vazhdimisht monitoron gjendjen me blerjen e rrushit dhe çmimet e blerjes

R ZH

Analistët: Qeveria nën presion të kohës, e detyruar të jep rezultate që në vitin e parë

E.E.

Mariçiq paralajmëroi ndryshime në kodin zgjedhorë dhe lista të hapura

E.E.

Këshilli i ambasadorëve: Bullgaria nuk u paraqit si shtet i orientuar evropian

Z H

Shahpaska: Pensionet do të paguhen rregullisht, në janar do të rriten

T E

Ka përfunduar në mënyrë të qetë protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike në qytetin e Tetovës

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...