Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ju prezantojmë fotografen kosovare në Zvicër Kristina Gashi, që sjell foto artistike

Është e rrallë gjinia femërore në botë teksa janë artiste të apasionuar ndaj aparatit fotografik. Por, mes tyre gjendet edhe kosovarja Kristina Gashi, e cila me aparatin e saj sjell super fotografi e ku ne veçanti vijnë foto artistike që ajo bën, teksa fotografon nënat shtatzëna dhe fëmijët engjëj të tyre. Ajo ka tre vite që e ka nisur këtë art me plotë pasion, ndërsa ka dy vite që tashmë e ka kthyer në profesion. Kristina jeton ne Zvicër me bashkëshortin e saj dhe vajzën, ku edhe me të ka foto të shkrepura mjaft bukur! Drejt studios se fotografës Kristina shkojnë shumë shqiptarë por edhe te nacionalitetëve të huaja, ku mbetën super të kënaqur me punën artistike të saj. Mjafton që të klikoni në www.kristina-gashi.ch e të shihni punën e artistes kosovare.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...