Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ju prezantojmë Lirimin që i bën kinga meshkujt VIP

Gjithmonë e më shumë personazhet shqiptarë në Diasporë po ecin me hapa gjigandë në karrierën e tyre. I tillë është dhe djaloshi me origjinë nga Tetova, por që jeton në kantonin Thurgau të Zvicrës, Lirim Murati. E nëse pyet emra dhe artistë të njohur si: Noyzi, Labinot Gashi, Capital T apo S4M, të gjithë vizitojnë sallonin e tij në Amriswil që ka emrin e kryeqytetit fransez Paris apo siç e gjeni në adresën e instagramit si Paris.Coiffeur. Aty meshkujt VIP e gjejnë reahitinë për dukjen e tyre gjithmonë kur kalojnë nga Zvicra, madje janë bërë miq të mirë me personazhin e njohur shqiptar Lirim Murati. E po jo vetëm femrat kanë nevojë të duken bukur, edhe meshkujt e njohur e kanë gjetur dermanin e tyre për tu dukur si Kinga te “Paris”.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...